Żoliborska Klinika Weterynaryjna

Promocja

Przy zakupie karm w naszej klinice - badania gratis!

 

Nasz zespół
lek. wet. Tomasz Kujawka - współwłaściciel
- internista, kardiolog

Ukończyłem w 1992 roku Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. W roku 2002 uzyskałem tytuł specjalisty chorób psów i kotów, a w 2008 roku tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej.

 

 
Lek. wet. Grażyna Szwedziuk - Bęś - współwłaściciel
- internista, dermatolog

Jest czwartym już pokoleniem lekarzy weterynarii w rodzinie. Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 1992 roku. Od 1992 roku jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt, a w latach 1998-2014 była także członkiem zarządu PSLWZM. W 2002 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chorób psów i kotów. Pogłębiała swoją wiedzę na licznych szkoleniach i sympozjach naukowych w kraju i zagranicą. Zajmuje się dermatologią weterynaryjną.

 

 
lek. wet. Anna Toporkiewicz - współwłaściciel
- internista, USG

W 1992 roku ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Weterynaria jest dla mnie bardziej stylem życia niż zawodem. Całe zawodowe życie się uczymy, w związku z tym uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach.

 

 
lek. wet. Aleksandra Sieczka
- internista

Lekarz weterynarii - internista.

 

 
dr n. wet. Tadeusz Narojek
- radiolog, usg

Specjalista radiolog. Wieloletni wykładowca na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, gdzie prowadził zajęcia dydaktyczne ze studentami z radiologii weterynaryjnej. Wykładowca dla lekarzy weterynarii specjalizujących się w radiologii weterynaryjnej. Autor wielu publikacji, współautor  jednego z podręczników akademickich. Posiada uprawnienia do wpisywania wyników badań rentgenowskich do rodowodów.

 

 
tech. wet. Kinga Królikowska
- groomer

Od wielu lat zwierzęta są jej pasją i miłością. Jest dyplomowanym groomerem (fryzjerem psim). Tytuł ten zdobyła w 2006 roku w renomowanej Szkole Groomingu Ewy Grabowskiej.

 

 
inż. tech. wet. Adam Wróbel
- rehabilitant

Absolwent Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie. Członek VEPRA - Veterinary European Physical Therapy and Rehabilitation Association.

 

 
Lek.wet. Tadeusz Bagan

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie 1987r. Studia podyplomowe:

  • Royal Veterinary College (Londyn) - chirurgia kotów i psów (Ref. Dr David Frost; dr Gary England)
  • Schwartzwald Tierartz Klinik Waldkich - chirurgia i diagnostyka ortopedyczna kotów i psów (Ref. Dr Klaus Frank)
  • Centre de Canc&ologie WSinaire, lvlaisons Alfort, Paryż - onkologia weterynaryjna (Ref. Dr Patrick Devauchelle)
  • Kliniczne żywienie kotów i psów - Klark Morris Institute, Topeka, Kansas (Ref. dr Steve Orane)
  • Specjalizacja z higieny pasz i produktów zwierzęcych - Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie (Ref. Prof. Maciej Gajęcki)
  • Specjalizacja chorób kotów i psów - Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie (Ref. Prof. Zbigniew Pomorski)

Uczestnik i wykładowca licznych kursów i kongresów z dziedziny profilaktyki i terapii chorób kotów i psów w kraju i zagranicą.
Współzałożyciel pierwszej w Polsce prywatnej Kliniki Małych Zwierząt "Wawer" w Warszawie w 1989 roku - od początku kierujący działem profilaktyki, diagnostyki obrazowej i chorób wewnętrznych. Pracuje tam do dzisiaj.
W Żoliborskiej Klinice Weterynaryjnej zajmuje się profilaktyką, dietetyką, diagnostyką RTG i MR oraz przypadkami internistycznymi i onkologicznymi ze szczególnym uwzględnieniem chorób kotów.
Mieszka z żoną, kotem Owsianką i dwoma owczarkami belgijsko-alzackimi na warszawskiej Pradze.
Poza życiem zawodowym zajmuje się muzyką i literaturą. 

 

 

   Żoliborska Klinika Weterynaryjna
Projekt i wykonanie: InforpolNET, edycja: Maciej Spychalski