Żoliborska Klinika Weterynaryjna

Promocja

Przy zakupie karm w naszej klinice - badania gratis!

 

Nasz zespół
lek. wet. Tomasz Kujawka - współwłaściciel
- internista, kardiolog

Ukończyłem w 1992 roku Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. W roku 2002 uzyskałem tytuł specjalisty chorób psów i kotów, a w 2008 roku tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej.

 

 
Lek. wet. Grażyna Szwedziuk - Bęś - współwłaściciel
- internista, dermatolog

Jest czwartym już pokoleniem lekarzy weterynarii w rodzinie. Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 1992 roku. Od 1992 roku jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt, a w latach 1998-2014 była także członkiem zarządu PSLWZM. W 2002 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chorób psów i kotów. Pogłębiała swoją wiedzę na licznych szkoleniach i sympozjach naukowych w kraju i zagranicą. Zajmuje się dermatologią weterynaryjną.

 

 
lek. wet. Anna Toporkiewicz - współwłaściciel
- internista, USG

W 1992 roku ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Weterynaria jest dla mnie bardziej stylem życia niż zawodem. Całe zawodowe życie się uczymy, w związku z tym uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach.

 

 
lek. wet. Aleksandra Sieczka
- internista

Lekarz weterynarii - internista.

 

 
tech. wet. Martyna Polkowska
- laborant

Technik weterynarii - laborant.

 

 
Anna Ulanowska
- zoopsycholog, recepcjonistka

Nasza recepcjonistka z wykształcenia zoopsycholog. Chętnie doradzi też w kwestii odchudzania i diet weterynaryjnych.

 

 
dr n. wet. Tadeusz Narojek
- radiolog, usg

Specjalista radiolog. Wieloletni wykładowca na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, gdzie prowadził zajęcia dydaktyczne ze studentami z radiologii weterynaryjnej. Wykładowca dla lekarzy weterynarii specjalizujących się w radiologii weterynaryjnej. Autor wielu publikacji, współautor  jednego z podręczników akademickich. Posiada uprawnienia do wpisywania wyników badań rentgenowskich do rodowodów.

 

 
lek. wet. Jan Plasota
- chirurg

Lekarz weterynarii od 2000 roku. Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Jest specjalistą w dziedzinie chirurgii weterynaryjnej.

 

 
lek. wet. Marcin Kierzkowski
- internista

Lekarz weterynarii - internista.

 

 
lek.wet. Aleksandra Wójcik
- kardiolog, echo serca

W 2008 roku ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się leczeniem psów i kotów. Od 2010 roku wykonuje badania echo serca i prowadzi pacjentów kardiologicznych. Ukończyła liczne szkolenia i regularnie uczestniczy w konferencjach z dziedziny kardiologii psów i kotów.

 

 
lek. wet. Oliwia Łobaczewska
- okulista

Skończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Od kilku lat zajmuje się pacjentami dotkniętymi problemami okulistycznymi.

 

 
tech. wet. Kinga Królikowska
- groomer

Od wielu lat zwierzęta są jej pasją i miłością. Jest dyplomowanym groomerem (fryzjerem psim). Tytuł ten zdobyła w 2006 roku w renomowanej Szkole Groomingu Ewy Grabowskiej.

 

 
inż. tech. wet. Adam Wróbel
- rehabilitant

Absolwent Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie. Członek VEPRA - Veterinary European Physical Therapy and Rehabilitation Association.

 

 

   Żoliborska Klinika Weterynaryjna
Projekt i wykonanie: InforpolNET, edycja: Maciej Spychalski